Sidebar Menu

 

Wesele

Animator dla dzieci na weselu. Animator na Twojej uroczystości zapewnia atrakcje dla grypy dzieci zróżnicowanej wiekowo, dlatego wachlarz przygotowanych atrakcji jest bardzo szeroki. Na weselu dzieci przy dobrej pogodzie znajdują się często na dworze i są takie, które wolą warsztaty. Na wesele do dzieci zawsze przyjeżdza minimum 2 Animatorów.

Wesele min. 3 godz.
max 5 godz. 
obręb usług woj. Dolnośląskie i Opolskie

 Wesele

 

Organizacja animacji dla dzieci na weselu. 
Oferujemy:

 • 2 Animatorów
 • kolorowe stroje
 • tatuaże
 • skręcanie balonów
 • malowanie buzi 
 • tańce integracyjne
 • warsztaty

 

Zabawy, które świetnie sprawdzają się na weselu:
W kąciku warsztatowym wspólnie wykonamy dla Was dwie niespodzianki, dzięki temu dzieci czują się wspólną częścią wydarzenia. Przeprowadzamy interesujące gry i zabawy przy muzyce. Widowiskowy układ taneczny, który prezentujemy w kolorowych strojach przed całą publicznością. Ten moment z pewnością zapamiętacie:)

bańkę łap, bańkę łap, bańkę, bańkę…

 • Wszystkie dzieci kochają wielkie bańki mydlane. Zabaw nie ma końca. W tej atrakcji najlepsze jest to, że można je samodzielnie popuszczać bańki na dworze. Dzieci dzielą sią na tych co lubią puszczać bańki i te które uwielbiają je łapać/zbijać. Radość trwa do ostatniej kropli przygotowanego płynu. Co najważniejsze nasz płyn nie pozostawia plam na ubraniach.

 

 • Wspaniałą atrakcja jest malowanie twarzy i ciała. Na weselu malujemy tak, aby malunek był subtelny i pasował do ubioru. Dzięki użyciu najwyższej jakości farb i pędzli, malunki pięknie wyglądają. Farby nie kruszą i nie zmywają się po pierwszej zabawie. Często po wykonaniu malunku dzieci oblegają dostępne lustro sprawdzając czy czasem nic się nie zmazało.

 • Sami produkujemy wzory do tatuaży brokatowych. Mamy już ponad 300 wzorów. Dla każdego coś znajdziemy. Sposób wykonania tatuażu to bezpieczny klej do ciała, który nakładany jest za pomocą jednorazowego pędzelka i posypany kolorowym brokatem. Taką atrakcją dziecko może się cieszyć dłużej, gdyż zostaje na skórze przez kilka dni.

 


Coś na kreowanie wyobraźni dla najmłodszych.

 • klocki konstrukcyjne dają nieskończone możliwość budowania i kreują wyobraźnię przestrzenną. Dzieci w krótkim czasie mogą zbudować okazałą budowlę.
 • najlepszą frajdą dla najmłodszych są 2 kg kolorowej i pachnącej ciastoliny. Dzieci lepią zwierzątka i wyciskają przeróżne formy. Potrafią się w tym naprawdę zatracić.
 • zamykanie w ogromnej bańce, które z pewnością żadne dziecko przegapi, zarówno daje radość jak i zachwyt widowni.
 • skręcane baloniki, najróżniejsze, to nieodzowna część każdego przyjęcia. Dzieci uwielbiają je.Uczestniczymy w licznych szkoleniach, by nasze gry i zabawy były ciekawe dla dzieci.

Nowość !!!
ARTYSTYCZNY POKAZ MAGICZNYCH BANIEK. Zjawiskowy efekt z bańką dymną, którą możesz dotknąć lub złapać. Bańka płonąca zachwyci wszystkich oglądających. Niesamowite kombinacje kształtów małe bańki w bańce lub taka co unosi się wysoko. To wspaniała atrakcja dla wszystkich z pewnością uświetni każde Wasze przyjęcie. Pokaz nie musi być połączony z animacją weselną.

Porozmawiamy o szczegółach Waszej uroczystości
Każde zlecenie potrzebuje nowej oprawy, wiec przygotowujemy się starannie do nowego wyzwania. Od doboru odpowiedniej muzyki, poprzez przygotowanie atrakcji do kolorowych strojów. Wszystkie elementy przygotowań są bardzo ważne, co powoduje sukces na Twojej imprezie. Uwielbiamy pracę z dziećmi. Cieszy nas nieustanna zabawa.

cennik

z dojazdem do 100 km

2 Animatorów 1200zł 3 godz./ 4 godz. 1500 zł/ 5 godz. 1700 zł dojazd wliczony do 60 km powyżej 1,6 zł za km
3 Animatorów 1400zł 3 godz. /4 godz. 1700 zł/ 5 godz. 2000 zł

* Pamiętaj o przekąskach i napojach dla Animatorów. To specyficzna praca, która wymaga sporo energii. Animator na weselu jest w ciągłym ruchu więc nie ma czasu aby usiąść i zjeść a przekąski lub owoce zawsze się sprawdzą. 

 

Zapraszamy do wypełnienia formularzu kontaktowego.

 

 

Nie czekaj!

Zapewnij dzieciom niezapomniane wrażenia.

 Rezerwuj Animatora